ASP.NET MVC Öğreniyorum – 20

Microsoft PDC 2008(PDC 2008 görselleri) yılında bir dizi yenilikler tanıtıldı. Bu yeniliklerin arasında Windows Azure, ASP.Net MVC bulunmaktaydı. Bu yenilikler, açıklandığını dönemin ve geleceğini çok fazla etkiledi ki .Net tabanlı birçok Web uygulamasını ASP.Net MVC ile geliştirilmek isteniyor.

ASP.Net Öğreniyorum görsel serisi ile Türkçe olarak, ASP.Net MVC konuda kendisini geliştirme isteyen arkadaşlar bir adım atmasını ve yol göstermesini amaçladım. Serinin daha anlamlı olması açısında hazırlamış olduğumuz BookStore uygulaması(BookStore hakkında detaylı bilgisi bağlantıda bulabilirsiniz.), yeni başlayan arkadaşlara inceleyecekleri örnek açısında önemli bir yer tutmaktadır.

bookstore

Seri başlangıcında  itibari ile eposta ya da sosyal ağlar üzerinde gelen bir çok soruya bilgim çerçevesinde yanıtlamaya çalıştım.

Görsel seri çalışması ile yeni şeyler öğrendim ve öğretmeye çalıştım. Bundan sonraki eğitim çalışmalarının amacına daha uygun olarak gerçekleşmesi için aşağıdaki formu doldurmanız beni memnu edecektir.

Umarım bu çalışma ile sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkürler

IBRAHIM ATAY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *