Windows Azure Cloud Service Uygulamaları Internet Semineri Notları

Kullanıcı istekleri sürekli değişmektedir. Yeni çözümler ve uygulanan mimariler, kullanıcının güvenli ve performanslı olarak işlem yapabilmesini amaçlamaktadır. Günümüzde Cloud Computing mimarisi ile devam eden süreç de verimli çalışmak amacı ile uygulama mimarileri oluşturulmuştur.

Günümüzde şirketinizin ne kadar büyük olduğu değil, süreçlere ne kadar hızlı adapte olduğunuz ve cevap verdiğiniz önem kazanmaktadır. Büyümeye çalışan şirketler, artan operasyonları ve yoğunluklarına bağlı olarak özgür çalışabilecekleri sistemleri kullanmaktadır.

Windows Azure Platform, kullanıcılarına birçok çözüm sunmaktadır. Sunulan çözümler,
uygulama geliştirme stratejilerine bağlı seçilmektedir. Windows Azure Platform ile güvenli
seviyesi yüksek ve performanslı uygulamaların geliştirilebilmesi amacı ile Windows Azure Cloud Service uygulama geliştirme yaklaşımını sunmuştur.

Geçtiğimiz tarihlerde, “Windows Azure Platform Başlarken Internet Semineri Notları” isimli yazı ile “A’dan Z’ye Windows Azure ile Uygulama Süreçleri” internet seminerinin başladığını bilgisini verilmişti. Geçtiğimiz hafta ise, internet seminer serisinin ikinci bölümü olan, “Windows Azure Cloud Service Uygulamaları” internet semineri gerçekleştirilmiştir.

Internet semineri ile Windows Azure Cloud Service mimarisi ve kolayca uygulama geliştirme kolaylıkları hakkında bilgiler verilmiştir. Windows Azure Platform ile ilgili gerçekleştirilen, internet seminerlerine katılmak için “A’dan Z’ye Windows Azure ile Uygulama Süreçleri” yazısında bulunan katılım bağlantılarını kullanmanızı gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *