Windows Azure ile Cloud Computing Uygulamaları – 6 (Video)

Kurumsal hayat, süreçlerini iş kural ve standartlarına bağlı gerçekleştirmek için iş uygulamaları kullanılmaktadır. Kullanılan iş uygulamaları, farklı zaman aralıkların da meydana gelebilecek, iş yoğunluklarına başarılı ve performanslı olarak, cevap üretmesi beklenmektedir.

Uygulama yaşam ortamları, uygulamalar üzerinde bulunan iş yoğun düzenlemesini sağlamaktadır.  Kullanılan uygulamaların yazılım mimari yapısı ise,  uygulamanın sağlık ve başarılı çalışması sağlamaktadır.

Günümüzde iş gereksinimlerinin çeşitlenmesi, süreçlere uygun iş uygulamaların geliştirilmesine sebep olmaktadır. Uygulamaların, iş süreçlerine dayanıklı ve başarılı sonuçlar üretmesi, geliştirilen uygulamanı yaşadığı platform ve yazılım mimarisi ilgili olarak çalışmaktadır.

Windows Azure ile Cloud Computing uygulamaları yayın serisinin “Windows Azure ile Cloud Computing uygulamaları – 6” bölümünde geliştirilen uygulamaların içerisinde bulunduğu Platform ve yazılım mimarilerin biri ile ilişkisi anlatılarak, Windows Azure Cloud Service hakkında bilgiler verilmiştir.

Windows Azure ile Cloud Computing uygulamaları yayın serisinde gerçekleştirecek uygulama ile ilgili olarak, aşağıdaki bağlantıları takip etmenizi önermekteyim.

Github / https://github.com/ibrahimatay/WindowsAzure.FunnyApp

Windows Azure ile Cloud Computing uygulamaları yayın serisinin yeni bölümünü yayınlamış bulunmaktayım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *