ASP.Net MVC 4 ve Gelişmiş Özelliklerinin Kullanılması Internet Seminer Notları

ASP.Net MVC 4 ile uygulama geliştirme konulu, bir internet seminerini daha geride bıraktık. Geçtiğimizi günlerdeASP.Net MVC 4 ve Gelişmiş Özelliklerinin Kullanılması isimli yazılı ile internet semineri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıtım. Bu yazılı ile de internet seminerinde kullanmış olduğum metrayeller ve kayıtları paylaşmak istemekteyim.

İnternet semineri gerçekleşmesi süresince, semineri takip eden kişiler görüntü problemi yaşadıkları konusunda birçok gönderi almıştım. Söz konusu yaşan problemin çözülmesi ve ASP.Net MVC 4 hakkında  incelenebilecek bir kayıt olabilmesi amacı ile video kayıt altına alınmıştır.  Aşağıda ASP.Net MVC 4 ve Gelişmiş Özelliklerinin Kullanılması” isimli intenet semineri video kayıt bulunmaktadır.

ASP.Net MVC 4 internet semineri serisine Yazılımdevi ile başlayarak Yazgeliştir ile ASP.Net MVC 4 stabile sürümü yaynlamadan birçok yenilikliği hakkında bilgilendirmeye çalışmış bulunmaktayım. İnternet semineri içerisinde yapmış olduğum uygulamala örnekleri ile ilgili olarak aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz.

Uygulama Kaynak kodları / https://github.com/ibrahimatay/Atay.MVC4Samples

Internet seminerinde ASP.Net MVC 4 ile asenkron programlama, Ioc kullanımları ve Mobile Web gibi konuları incelemeye çalıştık. Konu ile ilgili olarak info@ibrahimatay.org eposta adresine sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Saygılarımla

IBRAHIM ATAY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *