India Startup Report

Hayal edebildiğimiz sürece, yeni fikirler üretebiliriz. Ama sadece cesareti olan kişiler, fikirlerini gerçekleştirebilir. Fikirler, içerisinde bulunan durumu değiştirmek ya da hayatları değiştirmek amacı ile oluşturulmaktadır.

Her yeni dakika, yeni düşünce ve fikirlerin oluşmaktadır. Ortaya koyulan düşünceler, kimi zaman uygulanıyor ve başarıya ulaşılıyor. Kimi zaman ise, gerçekleştirilemeyeceği ya da istenilen başarıya ulaşmayacağına düşünülmesi nedeni ile çöpe atılıyor.

İnsanların farklı kültür ve yaşayış tarzında bulunması, fikir ve uygulama çeşitliliğini oluşturmaktadır. Günümüzde uygulanan fikirlerin izlenmesi ve yorumlanması, yeni fikirlerin oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Dünya üzerinde binlerce kültür ve milyarca insanı olduğu düşünüldüğünde ise, fikir ve uygulama şekillerinin izlenmesi zorlaşmaktadır. Sürecin kolaylaştırılması ve analiz edilmesi amacı ile  “World Startup Report” topluluğu oluşturulmuştur. Topluluk, Dünya üzerindeki bölgelere göre fikir uygulama raporları oluşturarak, takipçilerini bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak, “World Startup Report” topluluğunu takip etmenizi önermekteyim.

World Startup Repor / http://worldstartupreport.com

World Startup Repor Wiki / http://wiki.worldstartupreport.com

World Startup Repor Blog / http://blog.worldstartupreport.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *