Windows Azure Platform Göç Süreçleri Internet Semineri Notları

Kurumsal ihtiyaçlar, gün geçtikçe artmakta ve değişmektedir. Günümüzde şirketler, müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç ile çeşitli iş süreçleri gerçekleştirmektedir. İş süreçlerinin, otomatik ve standartlara uygun olarak, gerçekleştirmesi amacı ile iş uygulamaları kullanılmaktadır.

İş gereksinimleri ve sürekliliği, uygulama yoğunlukları zaman içerisinde farklıklar göstermektedir. Kurumlar, iş süreçlerinin devamlı ve en az maliyet ile gerçekleştirmek amacı ile Cloud Computing sağlayıcılara ve özellikle Windows Azure Platform geçiş yapmaktadır.

Geçtiğimiz tarihlerde “Windows Azure Platform ile Uygulama Yayınlama Süreçleri Internet Semineri Notları” isimli yazı ile “A’dan Z’ye Windows Azure ile Uygulama Süreçleri” internet seminerleri hakkında bilgiler verilmiştir. Geçtiğimiz gün ise, “Windows Azure Platform Göç
Süreçleri
” internet semineri gerçekleştirilmiştir.

İnternet semineri ile mevcut uygulamaların, Windows Azure Platform taşıma senaryoları hakkında bilgiler verilmiştir. Gerçekleştirilen internet semineri ile “A’dan Z’ye Windows Azure ile Uygulama Süreçleri” seminer serisi tamamlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *